Autumn Blues

Blues In Warsaw

Poziomy

Przed rejestracją prosimy o uważne przeczytanie opisu poziomów.

 

Missisipi

Ten poziom jest dla Ciebie, jeśli:
Tańczysz bluesa już od jakiegoś czasu lub zamierzasz rozpocząć swoją przygodę z tym tańcem. Jeżeli chcesz udoskonalić swoje podstawy oraz rozwinąć swoje umiejętności taneczne – ta grupa jest dla Ciebie.
Jest to również grupa dla osób, które miały styczność z bluesem, ale nie trenują go regularnie.

New Orleans

Zapisz się do tej grupy jeśli:
Umiesz zatańczyć zarówno do szybkiej jak i wolnej muzyki, swobodnie zmieniasz rytmy, regularnie tańczysz na potańcówkach, a w ostatnich kilku miesiącach uczestniczyłaś/eś w warsztatach lub festiwalach w kraju lub zagranicą. Potrafisz też tańczyć zarówno w bliskiej, jak i dalekiej pozycji.

Chicago

ta grupa będzie dla Ciebie odpowiednia jeśli:
posiadasz umiejętności wymagane dla grupy New Orleans, a jako stały, wieloletni bywalec warsztatów i festiwali w kraju i zagranicą poszukujesz nowych inspiracji i idei. Doskonalisz interpretację muzyki, uczysz się stylingu, rozwijasz umiejętności taneczne o nowe techniki i style taneczne, gdyż posiadasz solidne podstawy do ich rozwoju.

St. Louis (Invitational)

Grupa jest zamknięta. Jest ona przeznaczona jedynie dla osób zaproszonych przez organizatorów.

 

UWAGA! Poziom wszystkich rejestrujących się do grupy Chicago oraz New Orleans sprawdzimy podczas eliminacji (audition), które odbędą się w piątek przed zajęciami. Osoby, które nie zostaną zakwalifikowane przez instruktorów do grup, do których aspirowały, zostaną dopisane do grupy niższej.